Náš příběh

Dovolujeme si představit náš čtyřčlenný rodinný tým Petra, Jan, Radek a Rena a všichni rádi tvoříme. 

Petru focení baví a je jejím splněným životním snem. Zmáčknutí spouště ve správný čas, na správném místě, v rovnováze světla a stínu, barevnosti denního nebo ročního období, …, to vše dělá fotografii unikátní a zachycený okamžik neopakovatelný. Protože Petra chtěla ještě více podtrhnout sílu fotografie, tak vznikl nápad začít s výrobou originálních dřevěných rámů pod značkou NATURAL FRAME.

Jen nápad nestačí, ale je potřeba vyřešit výrobu rámečků od vstupního polotovaru až po konečný produkt. Tohoto úkolu se zhostili Jan a Radek, kteří přišli s postupem výroby rámečku, aby byl zachován jeho vzhled a textura, které vznikaly po dobu desítek let.

Renu nápad s výrobou rámečků ze starého recyklovaného dřeva nadchnul a to díky jejímu zájmu o ekologii. Dala ruku k dílu v poslední fázi výroby a to je finální povrchová úprava a zdobení. Rámečky jsou upravovány ve stylech provance, retro, vintage, art, venkovský styl, …

Pro rámečky je vybíráno dřevo ze starých chalup, usedlostí, mlýnů, sýpek,.. a díky jeho znovu použití je mu dána možnost dotvářet Váš domov.

Ze starých trámů a prken jsou vyráběny lišty, které jsou poté kráceny a spojovány do rámečku. Pro zachování původní podoby povrchu a 100% kontroly nad výrobkem je možná pouze ruční výroba bez použití strojů pro sériovou výrobu.

Podtrhněte jedinečnost zachyceného neopakovatelného okamžiku originálním rámem, který bude skvěle zdobit Váš dům, či byt.

 

 


Ruční výroba


Dodání do celé ČR


Originální dárek


Láska k přírodě

Naše projekty