Náš příběh

petra trpkosova3

Dovolujeme si představit náš čtyřčlenný rodinný tým Petra, Jan, Radek a Rena a všichni rádi tvoříme. 

Petru focení baví a je jejím splněným životním snem. Zmáčknutí spouště ve správný čas, na správném místě, v rovnováze světla a stínu, barevnosti denního nebo ročního období, …, to vše dělá fotografii unikátní a zachycený okamžik neopakovatelný. Protože Petra chtěla ještě více podtrhnout sílu fotografie, tak vznikl nápad začít s výrobou originálních dřevěných rámů pod značkou NATURAL FRAME.

Jen nápad nestačí, ale je potřeba vyřešit výrobu rámečků od vstupního polotovaru až po konečný produkt. Tohoto úkolu se zhostili Jan a Radek, kteří přišli s postupem výroby rámečku, aby byl zachován jeho vzhled a textura, které vznikaly po dobu desítek let.

Renu nápad s výrobou rámečků ze starého recyklovaného dřeva nadchnul a to díky jejímu zájmu o ekologii. Dala ruku k dílu v poslední fázi výroby a to je finální povrchová úprava a zdobení. Rámečky jsou upravovány ve stylech provance, retro, vintage, art, venkovský styl, …

Pro rámečky je vybíráno dřevo ze starých chalup, usedlostí, mlýnů, sýpek,.. a díky jeho znovu použití je mu dána možnost dotvářet Váš domov.

Ze starých trámů a prken jsou vyráběny lišty, které jsou poté kráceny a spojovány do rámečku. Pro zachování původní podoby povrchu a 100% kontroly nad výrobkem je možná pouze ruční výroba bez použití strojů pro sériovou výrobu.

Podtrhněte jedinečnost zachyceného neopakovatelného okamžiku originálním rámem, který bude skvěle zdobit Váš dům, či byt.

 

×

Log in